+ Pridať inzerát

Prihlásiť sa

Registrovať

Informace

Informace

Informace

Kategorie Filtrovat

Nápoveda

Ako vložiť inzerát

Inzerát vložíte pomocou voľby „Pridať inzerát" v hornom menu.

Vloženie inzerátu prebieha v 2 krokoch:

1. krok Je nutné zadať údaje o motocyklu a kontaktné údaje inzerenta. Takiež je tu dostupná možnosť sa pri vkládaní inzerátu zaregistrovať . Pokiaľ ste už registrovaný a prihlásený, kontaktné údaje sa predvyplnia automaticky. Aby bol váš inzerát dobre dohľadatelný v rámci vyhľadávania, vyplňte pri zadávaní inzerátu čo najviac parametrov .

2. krok Inzerát je vhodné doplniť fotografiami ponúkaného motocyklu. Fotografie sa vkladajú hromadne, resp. pri vkladaní fotografií označíte všetky fotografie, ktoré chcete vložiť.

Vloženie inzerátu dokončíte kliknutím na tlačítko „Odoslať“. Po úspešnom vložení inzerátu bude na vašu e-mailovu adresu odoslaný e-mail obsahujúci heslo k účtu, ktoré je dôležité pre následnú editáciu, alebo zmazanie inzerátu.

Ako editovať inzerát

Editácia inzerátu je dostupná cez volbu „ PRIHLÁSIŤ SA“ na pravej strane v hornom menu.

Editácia inzerátu sa rozdeluje do dvoch častí podobne ako vkladanie inzerátu. Je možnosť editovať údaje inzerátu a kontaktné údaje a tiež nahrávať, alebo mazať obrázky.

Medzi editáciou údajov a nahrávaním obrázkov prepínate pomocou menu editácie.

Pre vyhľadávanie inzerátov slúži formulár na úvodnej strane www.Moto­inzercia.sk . Vyplnením parametrov vo formulári špecifikujete, aké motocykly chcete vypísať v zozname inzerátov.

Otázky

Otázky, týkajúce sa chodu serveru Moto­inzercia.sk zasieľajte cez kontaktný formulár v odkaze „Kontakt“ alebo na e­mail: [email protected].

Umiestnenie reklamy

Server Moto­inzercia.sk ponúka možnosť umiestnenia bannerovej reklamy. Pokiaľ máte záujem inzerovať na tomto serveru moto-inzercia.sk, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu [email protected]